умови використання

1. інтелектуальна власність.

служба, сайт і вся інформація та/або вміст, який ви бачите, чуєте чи іншим чином відчуваєте на сайті («контент»), захищені китайським і міжнародним законодавством про авторські права, торгові марки та іншими законами та належать usa-panel. net або його материнської компанії, партнерів, афілійованих осіб, співавторів або третіх осіб. usa-panel.net надає вам особисту невиключну ліцензію, яка не підлягає передачі, на використання сайту, послуги та вмісту для друку, завантаження та зберігання частин вибраного вами вмісту за умови, що ви: (1)лише використовувати ці копії вмісту для власних внутрішніх бізнес-цілей або особистого, некомерційного використання; (2) не копіювати та не публікувати вміст на будь-якому мережевому комп’ютері, а також не передавати, поширювати чи транслювати вміст у будь-яких засобах масової інформації; (3) жодним чином не модифікуйте та не змінюйте вміст, не видаляйте та не змінюйте жодних повідомлень про авторські права чи торговельну марку. внаслідок цієї ліцензії вам не передається жодне право, право власності чи інтерес щодо будь-якого завантаженого вмісту чи матеріалів. usa-panel.net зберігає за собою повне право власності та повні права інтелектуальної власності на будь-який вміст, який ви завантажуєте з сайту, відповідно до цієї обмеженої ліцензії на особисте використання вмісту, як зазначено тут. ви не маєте права використовувати будь-які знаки чи логотипи, які з’являються на сайті, без прямої письмової згоди власника торгової марки, за винятком випадків, дозволених чинним законодавством. ви не маєте права віддзеркалювати, копіювати чи фреймувати домашню сторінку або будь-які інші сторінки цього сайту на будь-якому іншому веб-сайті чи веб-сторінці. ви не маєте права встановлювати «посилання на глибину» до сайту, тобто створювати посилання на цей сайт, які обходять домашню сторінку чи інші частини сайту без письмового дозволу.


2.відмова від гарантій.

usa-panel.net не надає явних, непрямих гарантій чи заяв щодо будь-якого продукту, сайту, послуги чи вмісту. usa-panel.net прямо відмовляється від будь-яких гарантій будь-якого роду, явних, непрямих, законодавчих чи інших, включаючи, але не обмежуючись, непрямими гарантіями комерційної придатності, придатності для певної мети, прав власності та відсутності порушень щодо продуктів, сайт, сервіс і content.usa-panel.net не гарантує, що функції, які виконуються сайтом або сервісом, будуть безперебійними, своєчасними, безпечними чи безпомилковими, або що дефекти сайту чи сервісу будуть corrected.usa-panel.net не гарантує точність або повноту вмісту, або те, що будь-які помилки у вмісті будуть виправлені. сайт, сервіс і вміст надаються на умовах «як є» та «як доступно».

на usa-panel.net IP-адреси відвідувачів періодично переглядаються та аналізуються лише з метою моніторингу та ефективного вдосконалення нашого веб-сайту, і вони не будуть передані за межі usa-panel.net.

під час відвідування веб-сайту ми можемо попросити вас надати контактну інформацію (адресу електронної пошти, номер телефону, номер факсу та адреси для доставки/виставлення рахунків). Ця інформація збирається на добровільній основі та лише з вашої згоди.

 

3. обмеження відповідальності.

usa-panel.net ні в якому разі не несе відповідальності перед покупцем або будь-якою третьою стороною за будь-які непрямі, випадкові, спеціальні, непрямі, штрафні або зразкові збитки (включаючи, без обмеження, втрачені прибутки, втрачені заощадження або втрату можливостей для бізнесу), що виникають поза межами або пов’язаними з (i) будь-яким продуктом чи послугою, що надаються або будуть надані usa-panel.net, або використання неможливості їх використання; (ii) використання або неможливість використання сайту, служби, або вміст, (iii) будь-яка транзакція, здійснена через сайт або сприяна ним; (iv) будь-яка претензія, пов’язана з помилками, пропусками чи іншими неточностями на сайті, службі та/або вмісті; (v) неавторизований доступ до або змінення ваших передач або даних, (vi) заяв або поведінки будь-якої третьої сторони на сайті чи в сервісі; (vii) будь-які інші питання, пов’язані з продуктами, сайтом, сервісом або вмістом, навіть якщо це usa-panel. net було повідомлено про можливість таких пошкоджень.

Єдиним зобов’язанням і відповідальністю usa-panel.net за дефекти продукту є, на вибір usa-panel.net, заміна такого дефектного продукту або повернення клієнту сплаченої ним суми, тому ні в якому разі відповідальність usa-panel.net не може перевищувати ціна покупки покупця. вищевказаний засіб правового захисту залежить від письмового повідомлення покупця про дефект і повернення дефектного продукту протягом шістдесяти (60) днів з моменту покупки. вищевказаний засіб правового захисту не поширюється на продукти, які були піддані неправильному використанню (включаючи, але не обмежуючись, статичний розряд), недбале ставлення, нещасний випадок або модифікацію, або на продукти, які були спаяні чи змінені під час складання, або іншим чином не підлягають перевірці. якщо ви незадоволені сайтом, сервісом, вмістом або умовами використання, єдиним і виключним засобом захисту є припинення використання сайту. Використовуючи сайт, ви визнаєте, що використовуєте сайт на свій власний ризик.

Top